Historia Klubu

Alpha Fight Club narodził się z pasji do sztuk walki i pragnienia stworzenia miejsca, gdzie wszyscy miłośnicy kickboxingu, boksu i muay thai mogli znaleźć swój dom.

10/2020

OTWARCIE KLUBU

Otwarcie klubu przy ulicy Wesołej. Początki klubu Alpha Fight Club na małej sali o powierzchni 70 m². Początkowo klub tworzyło kilkanaście osób.

12/2021​

WSPARCIE PREZYDENTA

Za osiągnięcia w sporcie trener oraz zawodnicy otrzymali nagrody i stypendia od Prezydenta Miasta Suwałk – Czesława Renkiewicza.

03/2022

SALA NA PUŁASKIEGO​

Otwarcie klubu Alpha Fight Club przy ulicy Pułaskiego. Większa sala o powierzchni 150 m². Klub rozwija się coraz prężniej – więcej trenujących dzieci, młodzieży oraz dorosłych i generowanie większych zasięgów.

05/2022​

MISTRZOSTWA POLSKI

Wróciliśmy z Kartuz z dwoma mistrzami Polski Szymonem Jakubowskim i Dominikiem Bronakowskim w kickboxingu w formule K1. Otworzyło nam to drogę i dostaliśmy powołania do kadry narodowej.

09/2022​

MISTRZOSTWA ŚWIATA

Nasz zawodnik Dominik Bronakowski jako pierwszy suwalszczanin wziął udział w mistrzostwach świata w kickboxingu, które odbyły się w Włoskim Lido di Jesolo.

01/2023

ZDOBYCIE PASA WBC

Trzy wygrane walki Dominika Bronakowskiego, Michała Zabłodzkiego oraz Patryka Szyszko w Muay Thai w Wiedniu. Zdobycie pasa mistrzowskiego w renomowanej ogólnoświatowej federacji WBC.

02/2023

WALKA WIECZORU

Walka głównego trenera i założyciela klubu Alpha Fight Club Patryka Szyszko w wygranej walce wieczoru ze spektakularnym wejściem w duecie z Dominiką Szyszko na gali PKN 5 w Suwałkach.

05/2023

Fight Exclusive Night

Historyczne podpisanie kontraktu w formule K1 przez Patryka Szyszko z jedną z największych federacji w Europie MMA i K1, które transmitowane są w telewizji Polsat Sport.

06/2023​

PUCHAR ŚWIATA

Dwóch zawodników z naszego klubu reprezentowało nasz kraj w Pucharze Świata w Kickboxingu, który odbył się w Budapeszcie. Sebastian Wierciak oraz Dominik Bronkowski stanęli na podium, wracając z medalami.

09/2023

Mistrzostwa europy

Pierwszy raz w historii naszego miasta Reprezentant klubu Alpha Fight Club Dominik Bronakowski jako członek kadry narodowej zdobył mistrzostwo Europy w Kickboxingu, które odbyły się w Istanbule w Turcji.

09/2023

MISTRZOSTWA ŚWIATA

Wzięcie udziału w mistrzostwach świata Muay Thai przez Kubę Woźnickiego, które odbyły się w Antalyi w Turcji.

10/2023

Sala w centrum

Przeprowadzka do nowej sali w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta przy placu Marii Konopnickiej o powierzchni około 300 m² wraz z siłownią.

Scroll to Top