Zawodnicy Alpha Fight Club

Nasza społeczność zawodników Alpha Fight Club w Suwałkach to grupa nieustraszonych i zdeterminowanych osób, które dążą do osiągnięcia mistrzostwa w kickboxingu, boksie i Muay Thai.

Zawodnik Alpha Fight Club - Patryk Szyszko

~Patryk Szyszko

PRO 6 - 2 - 0, 2 KO

AMATORSKI 34 - 6 - 0, 5 KO

Założyciel, główny trener oraz reprezentant Alpha Fight Club walczący zawdowo w K1 i Muay Thai na ringach krajowych i międzynarodowych. Zawodnik federacji takich jak Fight Exclusive Night, Panzer Kickboxing Night oraz First Step Championship. Swoją przygodę ze sportami walki zaczął 16 lat temu w Niemieckim klubie bokserskim TG Eltville. Kontynuował pasję w  Warszawskim Klubie Kickboxing i Muay Thai Palestra Warszawa. Na swoim koncie posiada takie osiągniecia jak: Mistrzostwa Polski Kickboxing SM, zdobywca Pucharu Polski K1 i Low Kick oraz zwyciężca Międzynarodowego Turnieju K1. 

Zawodnik Alpha Fight Club - Patryk Szyszko
Zawodnik Alpha Fight Club - Adrian Rzatkowski

~Adrian Rzatkowski

PRO 5 - 0 - 1

AMATORSKI 17 - 3 - 0

Przyjaciel oraz najdłużej reprezentujący barwy klubowe Alpha Fight Club. Uprawiający sport i fanatyk zdrowego stylu życia od 13 roku życia. Medalista Pucharów Polski  i Mistrzostw Polski. Zawodnik takich federacji jak KFN oraz BFN, Posiadający licencje trenera 

Zawodnik i Trener w Alpha Fight Club - Szymon Dembowski

~Szymon Dembowski

PRO 3 - 1 - 0, 1 KO

AMATORSKI 20 - 4 - 1

Doświadczony zawodnik Alpha Fight Club, trenujący sporty walki od 10 lat. Walczył na ringach krajowych oraz międzynarodowych. Na swoim koncie posiada osiągnięcia takiej jak: Zwycięzca Międzynarodowego turnieju Kickboxing, Medalista Otwartych Mistrzostw Wilna  Kickboxing. Zwyciężał na galach PKN Suwałki oraz Night Of Glory w Wiedniu. 

Zawodnik i Trener w Alpha Fight Club - Szymon Dembowski
Zawodnik Alpha Fight Club - Ernest Dargiewicz

~Ernest Dargiewicz

Rekord 5 - 1 - 0

Trenujący od około 3 lat, walczący w kategoriach wagowych 81 kg, 75 kg i 71 kg.  Osiągnięcia Ernesta to 6 walk amatorskich, z czego 5 zakończyło się zwycięstwem, a 1 porażką. Brał udział w Mistrzostwach Polski, Pucharach Polski oraz Ligach Amatorskich.

Pretendent czteroosobowego turnieju w walce o pas mistrza świata WKF Pro-Am.  Z zawodu i z zamiłowania kucharz z 14-letnim doświadczeniem. Lubi podejmować wyzwania, a jego styl walki jest nietuzinkowy i wzbudza wiele emocji wśród publiczności.

„Unik, rotacja i beem” 🥊

Zawodnik Alpha Fight Club - Dominik Bronakowski

~Dominik Bronakowski

Rekord 17 - 3 - 0

Mistrz Europy Juniorów Kickboxing, zdobywca pasa WBC Muay Thai, wielokrotny mistrz Polski oraz zdobywca Pucharów Polski Kickboxing i Low Kick oraz brązowy medalista Pucharu Świata. Jako 17 letni zawodnik z 3 letnim stażem treningowym osiągnął wielki sukces na ringach amatorskich. Teraz czas na podbój ringów Zawodowych. Pierwsza walka zawodowa już wkrótce na PKN 6 Suwałki.

„Nie no trenerze no gdzie ja”

Zawodnik Alpha Fight Club - Dominik Bronakowski
Zawodnik Alpha Fight Club -

~Szymon Kamiński

Rekord 10 - 4 - 0, 5 KO

Czołowy zawodnik naszego klubu w boksie olimpijskim. Ma na swoim koncie 14 walk na ringach amatorskich. Zdobywca Mistrzostwa Podlasia. Walczący na turniejach Warszawska Granda w wadze 75 kg.

Zawodnik Alpha Fight Club - Sebastian Szerel

~Sebastian Szerel

Rekord 11 - 3 - 0

Zawodnik Alphy z 3 letnim starzem. Interesują go walki w formule K1 w  63,5kg. Perspektywiczny zawodnik aspirujący do walk zawodowych. Zdobywca 3 miejsca na Mistrzostwach Polski Kickboxing oraz 2 miejsca na Pucharze Polski. Walczący na ligach takich jak Warszawska Granda i uczestnik zgrupowań kadry narodowej.

Zawodnik Alpha Fight Club - Sebastian Szerel
Zawodnik Alpha Fight Club - Kuba Woźnicki

~Sebastian Wierciak

Rekord 6 - 4 - 0

Zawodnik Alpha Fight Club trenujący od 3 lat, walczący w wadze 54 i 57 kg. W tym czasie zdobył tytuł Mistrza Polski Low Kick, wicemistrzostwo Polski Kickboxing oraz 3 miejsce na Pucharze Świata Kickboxing w Budapeszcie. Uczestnik zgrupowań kadry narodowej. 

„Ja się nie chwale ja mam talent”

Zawodnik Alpha Fight Club -

Rekord 7 - 3 - 0

~Kuba Woźnicki

Trenujący od 2,5 roku i rywalizujący w wadze 51/54 kg. Główny zawodnik reprezentujący nasz klub w formule Muay Thai. Pochwalić się może tytułem Mistrza Polski oraz wicemistrza Polski w Muay Thai, a także zdobyciem Pucharu Polski w tej dyscyplinie. Mimo młodego wieko na swoim koncie ma 10 walk, z których 7 zakończyło się  zwycięstwem, a 3 przegranymi.

Zawodnik Alpha Fight Club -
Zawodnik Alpha Fight Club -

~Krystian Lachowicz

Rekord 5 - 3 - 0, 1 KO

Bardzo sumienny i pracowity zawodnik naszego klubu walczący w Kickboxingu i Muay Thai. Medalista Mistrzostw Polski i Pucharów Polski w Kickboxingu. Na ostatniej lidze na Warszawskiej Palestrze widowiskowo znokautował swojego przeciwnika kopnięciem na głowę.

Zawodnik Alpha Fight Club -

~Enriko Bronakowski

Rekord 6 - 4 - 0

Charyzmatyczny, z niespożytymi pokładami energii, uwielbiany wśród publiczności zawodnik Alpha Fight Club. Posiada na swoim koncie Mistrzostwo Polski w Muay Thai. Walczący na mistrzostwach, pucharach i ligach w kickboxingu i Muay Thai. 

Zawodnik Alpha Fight Club -

~Michał Zobłodzki

Rekord 7 - 3 - 0

Zawodnik walczący w kickboxingu i Muay Thai. Brał udział w Mistrzostwach Polski i Pucharach Polski. Zwyciężył walkę w Muay Thai na gali WBC w Wiedniu. 

Zawodnik Alpha Fight Club - Kacper Domalewski

~Kacper Domalewski

Rekord 2 - 0 - 0

Trenuję już przez rok i rywalizuję w kategorii wagowej 91+ kg. Jak na razie nie zdobyłem żadnych większych osiągnięć. W swoim rekordzie amatorskim mam jedno zwycięstwo, bez porażek ani remisów.

Zawodnik Alpha Fight Club - Kacper Domalewski
Zawodniczka Alpha Fight Club - Natalia Chałko

~Natalia Chałko

Rekord 1 - 0 - 0

Jest silną, zwinną i wytrzymałą zawodniczką klubu Alpha Fight Club od 2lat. Walczy w kategorii wagowej -55kg. Ma za sobą zwyciężoną walkę w Kickboxingu.
Doskonale kontroluje swoje ciało i techniki, a jednocześnie ma mocne uderzenia i szybkie kopnięcia.

Scroll to Top