Sponsorzy Alpha Fight Club

Dzięki wsparciu naszych sponsorów mogliśmy przenieść klub do centrum miasta, stworzyć miejsce do treningów siłowych i dać możliwości rozwoju mieszkańcom Suwałk i okolic. Dołączając jako sponsor możesz wesprzeć Nas w realizacji naszych ambitnych celów na 2024 rok i być częścią naszego sukcesu 🏆🥇

/PARTNER/

remarked marketing solutions

🏢📈Lokalna agencja marketingowa zajmująca się wprowadzaniem przedsiębiorstw w przestrzeń internetową pełniąca rolę zewnętrznego działu marketingu oszczędzając budżet klientom dzięki optymalizacji procesów w ich firmach oraz tańszym pozyskiwaniem klientów. Remarked posiada w ofercie wiele innowacyjnych rozwiązań indywidualnie dopasowanych do każdego rodzaju biznesu. 

💻🚀Dzięki partnerstwu z Remarked mamy możliwość jeszcze większego rozwoju w Internecie. Razem stworzyliśmy dalekosiężne plany rozwoju klubu. Bądźcie na bieżąco, szykują się grube projekty! 📈 🌩️

/SPONSOR VIP/

Sayuri suSHI SUwałki

🍣 Sayuri Sushi to prężnie rozwijająca się firma działająca w Suwałkach od 2012 roku i terenie Ełku od roku 2022. Sayuri to pierwsze w naszym mieście sushi utrzymujące standardy na najwyższym poziomie 🔝

/SPONSOR VIP/

Betonex suwałki

BETONEX to producent betonu i betonowych prefabrykatów z 35 letnim doświadczeniem. 
Przedsiębiorczość właścicieli zaowocowała powstaniem innowacyjnych wyrobów budowlanych, stawiając na jakość i solidność. Wraz z rozwojem firmy, powstała potrzeba zakupu drugiej, bardziej nowoczesnej linii produkcyjnej, która zaprojektowana jest od podstaw przez właścicieli zakładu. Jest to skrojona na miarę potrzeb, w pełni zautomatyzowana produkcja. 
 
Produkujemy wyroby dedykowane  jedno- i wielorodzinnemu budownictwu, przemysłowi, rolnictwu: beton, bloczki fundamentowe, system kominowy, bloki oporowe, zbiorniki betonowe, elementy ogrodzeniowe, system ścienny. Oprócz prefabrykatów własnej produkcji, oferujemy inne materiały budowlane dostępne w naszej hurtowni. 
Nasz sponsor został doceniony przez liczne instytucje, a otrzymane nagrody i wyróżnienia potwierdzają rozwój i rzetelność firmy. Zakład „Betonex” otrzymał nagrody w rankingach: „Diamenty Miesięcznika Forbes”, „Gazele Biznesu,” „Brylant Polskiej Gospodarki”, „Gepardy Biznesu”, „Dobra Firma”w kat. Inwestor.

/SPONSOR VIP/

ladnefelgi.pl

Od 2008 roku ladnefelgi.pl zajmują się sprzedażą felg i opon do samochodów wszystkich wiodących marek. Na stronie  można obejrzeć całą dostępną ofertę. Platforma została stworzona po to by Klienci mogli zaopatrywać się we wszystko w jednym miejscu.

LadneFelgi.pl posiadają tysiące modeli felg, w różnych rozmiarach, rozstawach i innych parametrach technicznych. Nie ważne, czy jesteś właścicielem Audi, BMW, Fiata, Volkswagena, czy Porsche, ponieważ posiadają felgi do większości modeli aut – zarówno tych nowych, jak i nieco starszych. Jako doświadczeni sprzedawcy stawiają na solidność i chcą, abyś zapoznał się z szeroką gamą obręczy producenta RacingLine, które wyróżniają bogactwo wyboru, technologia produkcji oraz certyfikaty.

Scroll to Top